HAŞERE ÇEŞİTLERİhasere


Deri böceği kanatlı bir böcektir ve uzun mesafe uçabilme kapasitesine sahiptir. Bu böceklerin insanlara ya da hayvanlara bulaşma özellikleri yoktur ancak yaşam alanları hayvansal ürünler olduğundan zaman zaman evlerimize de dadanırlar. Çok sağlam bir çene yapısına sahip olan deri böceği, yemek istediği eşyaya ulaşabilmek için önüne çıkan naylon, plastik vs gibi maddeleri de kemirebilir. En sevdiği besinler evlerimizde bolca bulunan yün, deri, ipek ve kıldan yapılmış eşyalardır.Bu eşyaları büyük bir iştahla yerler ve ciddi anlamda maddi zarar verirler. Isırma özellikleri ya da zehirli olma durumları yoktur ama yaşamak için insanların ve hayvanların olduğu ortamları seçmek zorundadır ki bu da sonuçta yenen birçok hayvansal eşya demektir.Aynı zamanda hayvan leşlerinden, hayvan atıklarından da beslendikleri için üzerlerinde mikrop da taşıyabilirler.


DERİ BÖCEĞİ İLAÇLAMA

Deri böceğinin yerleştiği bir bölgede tek mücadele yolu ilaçlama yapmaktır. Evdeki bir takım amatör denemeler işe yaramayacaktır. İlaçlamada sıvı böcek ilacı kullanılmalıdır. Bu ilaçların zehir etkisi son derece yüksek olduğundan, mutlaka profesyonel firmalar tarafından uygulanmalıdır. Yanlış ilaç uygulaması mücadelede etkisiz olacağından doğru ilaç kullanımı çok önemlidir. Deri böcekleri en çok sıcak mevsimleri severler ve harekete geçerler. Bu mevsimlerde bu haşereye karşı etkin önlemler alınmalıdır aksi takdirde pek çok eşyaya zarar vererek hem maddi kayıplara yol açarlar hem de taşıdıkları bakteriler nedeniyle sağlığımızı tehdit ederler.ilac

Ülkemiz insanlarına daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam sürdürebilmeleri için kaliteli, güvenilir ve en uygun maliyetli hizmetleri sunmaktır.

ETİKETLER

Böcek ilaçlama firmaları, böcek ilaçlama fiyatları, haşere ilaçlama firmaları, haşere, böcek, ilaçlama firmaları, çare ilaçlama, istanbul ilaçlama, acil ilaçlama, acil böcek ilaçlama, apartman ilaçlama, konut hizmetleri, yazlık ilaçlama.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
Şirinevler Fetih Cd. No:1 34760 Bahçelievler/İstanbul

0212 6541855 (Avrupa)

0216 6803686(Anadolu)

info@careilaclama.com