HAŞERE ÇEŞİTLERİhasere

Fareler insan anatomisine en yakın canlı türüdür. Fareleri en tehlikeli kılan özellik gezinmiş oldukları ortamdaki mikrop ve bakteriyi insanların yaşadığı ortama salya ve dışkıları ile taşırlar. Bu yüzden fare ilaçlama mutlaka profesyonel olarak yapılmalıdır. Fareler tüm kapalı alanlarda kendilerine yaşam alanı oluştutur. Dişleri çok keskin olduğu için sert ciisimleri kolaylıkla kemirirler ve hasar oluştururlar. Koku alma duyuları oldukça gelişmiştir.


Fareler geçmiştten günümüze çok büyük değişimlerden geçmiştir. Taşıdıkları mikrop ve virüslerle birçok hastalığa neden olmuşlardır. İnsanlara veba tifo humma gibi birçok hastalık bulaştırlar. Fare ilaçlama yöntemleri arasında en çok kullanılan yöntem kemirgen fare istasyonu kurulmasıdır.Farelerin ilgisini çekecek yemli tuzaklı istasyonlar fare içine girdiği anda kilitlenir ve fare bir daha çıkamaz. Bu yöntemle fareler öldükten sonra ortamda ölü bir şekilde fare bulunmaz ve mikrop ve bakteri yayılmasını önler. Sağlık Bakanlığı onaylı fare istasyonlarımızla fare ilaçlamada modern şekilde çözüm getirmekteyiz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.


FARE İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Fare ilaçlama uygun yöntemlerle yapılması durumunda kesin çözüm olur.Fare ilaçlama yöntemlerinden birisi fare istasyonu dur. Fare istasyonu küçük, içerisinde fare yemi olan kapalı kutudur. Fare bu istasyonun içerisin de ki ilacı yiyerek su içtiği yerde ölür. Fare istasyonları ortada fare ilaçları bırakılamayacak alanlarda kullanılmaktadır.Evde farevar yalnız beslediğimiz evcil hayvanda var. Bu evdeki fare sorunu için fare istasyonu kurulur. Çünkü belirli noktalara bırakılan fare zehirlerini evcil hayvanımız bulabilir. Bu nedenle evde fare sorununuzun çözümü için belirli alanlara fare istasyonları yerleştirilir. Evde fares sorununuzdan bu fare istasyonu ile kurtulabilirsiniz. Fare istasyonu bahçe, fabrika, anaokulu, hastane vb. gibi mekanın terk edilemeyeceği alanlarda fare sorununu çözmek için fare ilaçlama şirketleri tarafından kullanılan bir ilaçlama yöntemidir.


Bir diğer fare ilaçlama yöntemi kokulu sıvı ve kokusuz sıvı ilaçlamadır. Fare ilaçlama da fare ilaçları ile birlikte eğer mekan terk edilebiliniyor ise kokulu sıvı ilaçlama yapılır. Eğer mekan terk edilemiyor ise sıvı kokusuz fare ilaçlama fare yemlemesi ile birlikte yapılır. Sıvı ilaçlama fare kemirgeni için dezenfekte özelliği de görmektedir. Fareler her türlü pis alanlarda dolaştıkları için birçok mikrobu beraberlerinde yaşam alanlarımıza getirirler. Sıvı ilaçlama dezenfekte işlemi de görmektedir.ilac

Ülkemiz insanlarına daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam sürdürebilmeleri için kaliteli, güvenilir ve en uygun maliyetli hizmetleri sunmaktır.

ETİKETLER

Böcek ilaçlama firmaları, böcek ilaçlama fiyatları, haşere ilaçlama firmaları, haşere, böcek, ilaçlama firmaları, çare ilaçlama, istanbul ilaçlama, acil ilaçlama, acil böcek ilaçlama, apartman ilaçlama, konut hizmetleri, yazlık ilaçlama.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
Şirinevler Fetih Cd. No:1 34760 Bahçelievler/İstanbul

0212 6541855 (Avrupa)

0216 6803686(Anadolu)

info@careilaclama.com