0542 358 68 08
Cep Telefonu
0212 6541855
İstanbul Avrupa
0216 6803686
İstanbul Anadolu
Bize Ulaşın

HAŞERE ÇEŞİTLERİ

Temizliğini Yaptığımız Böcekler

Haşere İlaçlama

Haşere ilaçlamada amaç haşereyi değil onların üreme alanlarını imha etmektir. Üreme alanlarını imhaya yönelik çalışma yapmadığınız sürece defalarca ilaçlama yaptırsanız dahi çözüme ulaşamazsınız.

Hamam Böceği İlaçlama

Hamam böceği ilaçlama yapan firmaların mutlaka profesyonel olması gerekir denilmesinin nedeni ise eşsiz özelliklere sahip bir haşere türü olmasından kaynaklanmaktadır.

Kalorifer Böceği İlaçlama

Kalorifer Böceği ilaçlama yaptırmaya karar vermeden önce bu haşereyi daha yakından tanımaya çalışalım. Bu sayede neden profesyonel yardım almamız gerektiğini daha iyi anlayabiliriz.

Pire İlaçlama

Pire ilaçlama diğer haşere ilaçlama yöntemlerine göre çok daha fazla dikkat ve özen isteyen bir ilaçlama yöntemidir. Pireler mücadelesi en zor olan haşere türlerinin başında gelmektedir.

Sivrisinek İlaçlama

Sivrisineklerin derimiz üzerinde kan emdikleri bölgelerde kaşıntıya ve de alerjik reaksiyonlara sebep olurlar. Bu zararlılar kan emerek beslendikleri insanlara hastalık bulaştırma riskleri oldukça yüksektir.

Tahtakurusu İlaçlama

Tahtakurusu tıpkı pire haşeresi gibi kan emerek beslenen bir haşere türüdür. Fark edildiği anda geç kalınmadan daha fazla yayılmasını önlemek için tahtakurusu ilaçlama yapılmalıdır.

Fare İlaçlama

Fareler kemirgen grubuna dâhil olan canlılardır. Fareleri tehlikeli yapan özelliklerinin başında gezindiklerin alanlarda var olan tüm haşere ve mikropları salya ve dışkılama yolu ile insanların yaşam alanlarına taşımalarıdır.

Kene İlaçlama

Son yıllarda kene ısırması sonucunda maalesef insanlar üzerinde henüz tedavisi ya da aşısı bulunamayan Kırım Kongo hastalığı görülmektedir ve bu hastalık ölümcül bir etkiye sahiptir.

Akrep İlaçlama

Akrep türlerinin genel yapısında sokma anında ölüm faktörü mevcuttur, bu hayvanlar bize zarar vermeden bizim onları imhamız tabiat gereğidir.

Örümcek İlaçlama

Örümcekler insan sağlığına direk müdahale eden böcekler olmasa bile bu canlıların dolaylı olarak yaşam alanlarımıza kısmı zararları vardır. Örümcek türleri bakımından zehirlide olabilir.

Yılan İlaçlama

Bu sürüngenlerin görüldüğü yerde umumiyetle müdahale gerekir ve profesyonel olmalıdır. Yılan ilaçlama esnasında bireysel mücadele yararın yanında çoğu kez ölümle sonuçlanan zararlar getirir.

Arı İlaçlama

Arıların insanlara zararları iğneleriyle sokmalarıdır. Arı ilaçlama esnasında mutlak suretle profesyonel ekipmanlara yer verilmelidir.

Bit İlaçlama

Bitler vücudumuza zararlı enfeksiyonlar, tifo, humma gibi bulaşıcı rahatsızlıkları bulaştırır. Bitin yaratacağı tehlikeleri önceden önlem alarak engellemek mümkündür.Hijyenik ortamlar başlangıçtır.

Güve İlaçlama

Larvalar yün, ipek, kürk, deri gibi materyalleri mobilya döşemelerini yiyerek önemli zararlara neden olurlar. Uygun olmayan ortamda kokon içerisinde 8-24 ay dormant halde kalabilirler.

Karınca İlaçlama

Karınca ilaçlama yapan firmaların mutlaka profesyonel olması gerekir denilmesinin nedeni ise eşsiz özelliklere sahip bir haşere türü olmasından kaynaklanmaktadır.

Toz Piresi İlaçlama

Akarlar dökülmüş olan insan derisi, polenler, bitkilerin lifleri ve de ölmüş olan akarlardan geriye kalanlarla beslenirler. Toz piresi ilaçlama, akar ilaçlama mutlaka özel ekipmanlar kullanılarak yapılmalıdır.

Halı Böceği İlaçlama

Halı böcekleri insanların kullandıkları eşyaları kemirerek kullanılmaz hale getirirler. Halı böceği ile ev ortamında kullanılmayan eşyaların olduğu alanlarda sıklıkla karşılaşılır.

Karasinek İlaçlama

Karasinekler aracılığı ile insanlara dizanteri, kolera, hepatit, verem mikropları bulaşmaktadır. Ayrıca çocuk felci ile bir çok gıda zehirlenmesi vakalarında da karasinek kaynaklı olduğu görülmüştür.

Kırkayak İlaçlama

Kırkayaklar ile mücadele etmenin tek yolu profesyonel bir şekilde ilaçlama yapılmasıdır. Çare ilaçlama olarak yılların verdiği tecrübe ile Kırkayak İlaçlama hizmeti sunuyoruz.

Salyangoz İlaçlama

Salyangoz böceği ilaçlama yapan firmaların mutlaka profesyonel olması gerekir denilmesinin nedeni ise eşsiz özelliklere sahip bir haşere türü olmasından kaynaklanmaktadır.

Tatarcık İlaçlama

Tatarcık kan ile beslenen ve devamlı konakçı değiştiren bir haşere olduğu için hastalıkların ortama yayılmasında etkin rol oynar.

Deri Böceği İlaçlama

Deri böcekleri insanların derilerinin içine girebilir ve uyuz hastalığına sebep olabilir. Deri böceği ( uyuz böceği ) insan vücudunda sürekli kaşıntı oluşturur. İnsan derisinde yırtılmalar ve pis akıntılı irinler oluşturur.

Gümüş Böceği İlaçlama

Gümüş böceklerinden kurtulmanın tek yolu profesyonel olarak ilaçlama yapılmasıdır. Çare ilaçlama olarak yılların verdiği tecrübe ile gümüş böceği ilaçlamaları sorunlarınızda hizmet vermekteyiz.

Tespih Böceği İlaçlama

Tespih böcekleri çabuk üredikleri ve dayanıklı oldukları için ferdi mücadeleler sonuç vermez. Tespih böcekleri ile karşılaşıldığı anda profesyonel ilaçlama şirketlerine başvurulmalıdır.

Ağaç Kurdu Böceği İlaçlama

Ağaç kurtları genellikle evlerimizde ya da işletmelerimizde bulunan mobilyaları kemirerek beslenirler. İnsanlara genel olarak maddi zararlar verirler.