0542 358 68 08
Cep Telefonu
0212 6541855
İstanbul Avrupa
0216 6803686
İstanbul Anadolu
Bize Ulaşın

İLAÇLAMA ALANLARI

Uygulamalarımız

Ev İlaçlama

Ev ilaçlama yaptırmaya karar verdiğinizde çalışacağınız firma çok önemli olmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için Çare İlaçlama danışma hattımızı arayabilirsiniz.

Bina ve Site İlaçlama

Bina ve sitelerin ilaçlanmasında teknisyenlerimiz tarafından keşif yapılmaktadır. Bu keşif sayesinde ilaçlama işleminden alınacak verim en üst seviyeye çıkartılır.

İşyeri İlaçlama

İşyeri ilaçlamayapılırken uygulamanın profesyonel olarak yapılması gerekli olup, ön fizibilite çalışmaları yapıldıktan sonra uygulamaya başlanması gerekmektedir.

Bahçe İlaçlama

Bahçelerimizde bulunan çiçekler, ağaçlar yeşil alanlar bizler gibi haşere ve böceklerin de ilgi alanları arasında yer almaktadır ve ciddi zararlar verebilmektedirler.

Otel İlaçlama

Otel ilaçlama yaptırmadan önce uzman mühendisler tarafından incelenmesi hangi haşereye karşı hangi ilacın kullkanılması gerektiğinin yerinde tespiti yapılmalıdır.

Okul İlaçlama

Okul İlaçlama mutlak suretle sertifika sahibi ve işinin sorumluluğunun bilincinde olan personeller tarafından yapılmalıdır.

Mağaza İlaçlama

Mağaza İlaçlama yaptırmaya karar verdiğinizde profesyonel ilaçlama firmaları ile irtibata geçmeli, keşif personeli talep etmelisiniz.

Hastane İlaçlama

İnsanların tüm sağlık sorunlarına şifa aradıkları hastanelerin düzenli olarak ilaçlanması gerekli hijyene kavuşturulması da yine hayati bir öneme sahiptir.

Fırın İlaçlama

Fırın İlaçlama yaptırmadan önce ilaçlama yapılacak alanın keşif personeli tarafından incelenmesi maddi ve zaman kayıplarının önüne geçilmesi oldukça önemlidir.

Fabrika İlaçlama

Fabrikalar ana üretim sahaları olmaları ve çalışan sayısının fazla olması sebebi ile hastalık ve virüslerin yayılma hızı diğer alanlara göre daha fazladır.

Cafe İlaçlama

Bina ve sitelerin ilaçlanmasında teknisyenlerimiz tarafından keşif yapılmaktadır. Bu keşif sayesinde ilaçlama işleminden alınacak verim en üst seviyeye çıkartılır.

Gemi İlaçlama

Özellikle uluslararası olarak seyahat eden gemiler birçok farklı ülkeye uğramaları bu alanlarda haşerelerle mücadele edilmesini oldukça önemli hale gelmektedir.