HAŞERE ÇEŞİTLERİhasere
Tahtakurusu nerede yaşar?

Tahtakurusu insan ve hayvanların olduğu her yerde yaşabilen bir haşeredir. Genellikle sıcak kanlı hayvanların üzerinde yaşar ve insanlara da bu hayvanlar aracılığıyla ulaşırlar. Evlerimize geldiklerinde ise yatak, yorgan, kanepe aralarında saklanırlar. Tahtakuruları geceleri aktiftirler ve uykuda olan insanın kanını emerler.


Tahtakurusu nasıl çoğalır?

Tahtakurusu yumurtlayarak çoğalan bir haşeredir. Kan emdikten hemen sonra yumurta bırakmaya başlar. Dişi tahtakurusu bir seferde 150-200 yumurta bırakabilir. Bu sebeple çok çabuk çoğalan canlılardır.


Tahtakurusunun verdiği zararlar nelerdir?

Tahtakurusu besin ihtiyacını karşılamak ve yumurta yapabilmek için kan emdiğinden, hastalıklı birinin kanını sağlıklı bir insana taşıyarak hasta olmasına sebep olur. Tahtakurusunun kan emdiği yer kızarır, kabarır ve kaşıntı olur. Pasteurella pestis-alerjik reaksiyonlar-M.Leprae, Bacillus anthracis-B.Recurrentin adı verilen hastalıklar tahtakurusundan bulaşan hastalıklar başında yer almaktadır. Tahtakurusuna bireysel ve bilinçsiz bir şekilde müdahale edildiğinde hepsinin yok olmadığını görürüz ve bu ilaçlama bize ve çevremizdekilere zarar verebilir. Bu yüzden tahtakurusu sorunumuz olduğunda işinde uzman bir ilaçlama firmasından yardım almalı ve profesyonel bir şekilde ilaçlamamızı yaptırmalıyız.ilac

Ülkemiz insanlarına daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam sürdürebilmeleri için kaliteli, güvenilir ve en uygun maliyetli hizmetleri sunmaktır.

ETİKETLER

Böcek ilaçlama firmaları, böcek ilaçlama fiyatları, haşere ilaçlama firmaları, haşere, böcek, ilaçlama firmaları, çare ilaçlama, istanbul ilaçlama, acil ilaçlama, acil böcek ilaçlama, apartman ilaçlama, konut hizmetleri, yazlık ilaçlama.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
Şirinevler Fetih Cd. No:1 34760 Bahçelievler/İstanbul

0212 6541855 (Avrupa)

0216 6803686(Anadolu)

info@careilaclama.com