HAŞERE ÇEŞİTLERİhasere


Haşere türleri arasında yer alan böceklerden bir tanesi de tespih böceğidir diyebiliriz. Özellikle gri renkte olmasından başlayarak cinsine göre kahverengi veya siyah olabileceğini de söylemek isteriz. Daha çok nemli ortamlardan hoşlanan ve otçul olarak beslenen Tespih Böceği, daha çok lavabo altlarında, boş depolarda, işyerlerinde ve sulak yerlerde görülmektedir. Yani bağ bahçe gibi alanların vazgeçilmezi olarak çiçek saksılarında da olma ihtimalleri yüksektir. Bedenleri yukarı doğru bombeli ve parçalı bir vücuda sahiptir. Olası durumları yani tehlikeleri kolaylıkla algılayabildikleri için hemen savunma olarak yuvarlak hale gelmektedir. Her ne kadar zararsız gibi gözükmüş olsa dahi aslında son derece zararlı böcek türlerindendir. Şöyle dile getirecek olursak açıkta bırakılan bir yemeğe bile dokunması durumunda vücudundaki mikrobu bırakabilir ve dışkısını yapabilir. Bundan dolayı gözle görülmeyen durumların ilerleyen günlerde ciddi hastalıklara yol açtığını fark edebiliriz. Bu tarz canlılar ile bir arada yaşamanın doğru olmadığını söyleyerek bir an önce önlem alınmasını tavsiye etmekteyiz.


Tesbih Böceklerinin En Çok Görüldüğü Alanlar

Bu canlılara insanların yaşadığı alanlarda özellikle mutfak ve banyo gibi mekanlarda sıklıkla rastlanabilir. Evlere giren tespih böcekleri besin maddelerine dışkılarını bırakarak hastalıkların yaşanmasına sebebiyet verebilir. Tespih böcekleri evlerdeki saksı bitkilerinin köklerini ve yapraklarını kemirerek beslenen bitkilere zarar vermektedir.


Tesbih böceği ilaçlama

Çare ilaçlama şirketimizden destek alabilirsiniz. Günün her saati her türlü haşere ilaçlamalarında da açık ve kapalı alanlarda hizmetler vermektedir. Tesbih böceği ile mücadele de %100 başarıya ulaşmaktayız.ilac

Ülkemiz insanlarına daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam sürdürebilmeleri için kaliteli, güvenilir ve en uygun maliyetli hizmetleri sunmaktır.

ETİKETLER

Böcek ilaçlama firmaları, böcek ilaçlama fiyatları, haşere ilaçlama firmaları, haşere, böcek, ilaçlama firmaları, çare ilaçlama, istanbul ilaçlama, acil ilaçlama, acil böcek ilaçlama, apartman ilaçlama, konut hizmetleri, yazlık ilaçlama.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
Şirinevler Fetih Cd. No:1 34760 Bahçelievler/İstanbul

0212 6541855 (Avrupa)

0216 6803686(Anadolu)

info@careilaclama.com