• Sorun Haşereyse Çare Bizde!
  • Çare İlaçlama 7/24 Hizmetinizde
Akrep İlaçlama

Doğada yaşamını sürdüren bazı hayvanlar örneğin akrepler yaşam alanlarımız olan evlerimizde ve işyerlerimizde kendilerine uygun ortam oluşturdukları zaman ölümcül riskler taşıyarak büyük panik ve korkuya sebep olurlar. Özellikle bodrum katta, giriş katında ya da bahçe katında bulunan evlerimiz ya da dükkanlarımızda bulunma olasılıkları yüksek katlara oranla daha çok olması nedeniyle bu gibi yerlerde yaşıyorsak akreple mücadele için mutlaka profesyonel firmalardan akrep ilaçlama hizmeti almak gereklidir.


AKREP İLAÇLAMA NASIL YAPILIR

Akreple mücadele kapsamında evlerimizde gözükmesinin en önemli sebepleri olan taş duvarlar ve saksılar kontrol altına alınmalıdır. Evimizde bulunan dağınık eşyalar gibi çevresel faktörler en aza indirilmeli ve nemli yerler kuru tutulmalıdır. Ama en önemlisi ilkbahar ve yaz aylarına girilirken akrep ilaçlamasını düzenli olarak yaptırmalı, akrep gibi ölüm saçan bir hayvan ile mücadele ederken mutlaka Çare ilaçlama gibi işinde uzmanlaşmış akrep ilaçlama firmaları'ndan yardım alınmalıdır.


ÖLDÜRÜLSE BİLE ASLA ÇIPLAK ELLE DOKUNMAYIN

Akrepler hızlı hareket eden hayvanlar olmamasına rağmen, akreple mücadele ederken mutlaka seri ve hızlı davranmalısınız. Evinizde ya da iş yerinizde, bağ evinizde ya da yazlığınızda akrep gibi ölümcül zehir taşıyan hayvanla karşılaştığınızda balyoz, kalın ve ağır bir kitap, ayakkabı gibi cisimlerle özellikle baş kısmına gelecek şekilde vurun. Akrepler sert kabuklara sahip olduklarından öldüğü düşünülerek çıplak elle asla dokunmayın.


AKREPLER TEK YAŞAMAZLAR

Akrepler diğer birçok böcekler gibi tek başlarına yaşam sürdürmediğini duymuşsunuzdur. Evlerde süpürgelikler, depolar, banyolar, kuytu kenar yerler, karanlık ve sıcak yerlerde ya da kilerde akrep çıkma olasılığı diğer yerlere oranla daha yüksektir. Evde ya da dükkanda akrep çıktığını gördüğünüzde akrebin tek başına olmadığını, ondan kurtulsanız bile başka akreplerin olabileceğini aklınızdan çıkarmayın. Çünkü yukarıda da bahsettiğimiz gibi akrepler tek başlarına yaşamazlar. Evinizde ya da işyerinizde akrep ile karşılaştığınızda akrebin ölümcül bir hayvan olduğunu unutmayın ve dikkatli olarak uzman yardımı alın. Bu konuda firmamız siz değerli müşterilerimizin her zaman hizmetindedir. Çare İlaçlama olarak işin uzmanı ekibimiz, garantili ve uygun fiyatlarımızla sizlerin yanındayız. Akrep İlaçlama konusunda uzman olan Çare İlaçlama, evinize ya da dükkanınıza giren, akreplerin öncelikle yuvalarını ve geliş noktalarını bulur ve doğru ilaçlama uygulamalarıyla akrep sorununu kökünden çözer.

BÖCEK VE HAŞERE İLE İLGİLİ SORULARINIZI BİZE İLETEBİLİRSİNİZ.